MASter – Mas® gatava nobeiguma špakteļmasa.

PIELIETOJUMS:

Lietošanai gatavā špaktelēšanas java „MASTER MAS” ir paredzēta lietošanai dzīvojamo un sabiedrisko ēku iekštelpās. Lieto sienas un griestu virsmas nogludināšanai uz augstas kvalitātes špaktelēšanas kārtas. Tiek iegūts nevainojams un gluds apstrādāto virsmu efekts, tā saucamais, FINISH. Javu ir ieteicams izmantot pirms krāsošanas vai tapešu līmēšanas uz jaunām, atjaunotām vai renovētām virsmām.

 

IZSTRĀDĀJUMA PRIEKŠROCĪBAS:

Lietošanai gatavā špaktelēšana java „MASTER MAS” veido elpojošu un tvaika caurlaidīgs apvalku, kas izstrādāts uz smalki sasmalcinātu minerālu bāzes. Masa saglabā savas fizikāli ķīmiskās īpašības un pastas konsistenci 12 menešus no ražošanas datuma. Tā ir plastiska un kļūst nevainojami balta pēc nožūšanas, pateicoties kam, uzklāšanai ir nepieciešama tikai viena krāsas kārta. Masas uzklāšana ir ļoti vienkārša (ar nerūsējoša tērauda špakteļlāpstiņu vai ķelles palīdzību), un nav nepieciešamas speciālas iemaņas.

 

IZSTRĀDES VEIDS:

Pastas konsistences špaktelēšana java ir lietošanai gatava masa, kuru nepieciešams tikai viegli samaisīt. Uz virsmas masu uzklāj ar nerūsējoša tērauda instrumentu palīdzību (špakteļlāpstiņa, ķelle). Lielākus nelīdzenumus un reljefus drīkst pārklāt ar nākamajām kārtām pēc pirmās kārtas nožūšanas. Špaktelēšanas darbus ieteicams veikt temperatūrā, kas lielāka par +5°C un 70% maksimālā gaisa mitruma. Viena slāņa kārtai nevajadzētu būt biezākai par 2 mm. Pirmās kārtas nožūšanas un sacietēšanas laiks ir 4 stundas, pilnīgs sacietējums tiek iegūts pēc 12 stundām. Virsmu drīkst slīpēt, izmantojot sietiņu vai smalkgraudu smilšpapīru. Virsmu drīkst apstrādāt ar dažāda veida dekoratīvajām krāsām.

 

Izstrāde ar bezgaisa izsmidzināšanas iekārtu

Izstrādājiet, izmantojot 0,027 līdz 0,039 collu diametra sprauslas. Pastāv iespēja izstrādājumu atšķaidīt ar ūdeni, proporcijā 1% līdz 2 % ūdens uz iepakojumu. Porainās virsmas ieteicams pārklāt ar 2 kārtām. Otro kārtu uzklājiet tikai pēc pilnīgas pirmās kārtas nožūšanas.

 

IETEIKUMI:

Kaļķa, ģipša, betona, gāzbetona virsmu un uz augstas uzsūktspējas virsmu, pirms „MASTER MAS” masas uzklāšanas, ieteicams nogruntēt ar gruntēšanas līdzekli, kas paredzēts šādu virsmu apstrādei, lai novērstu absorbciju un „MASTER MAS” šķidro saistvielu atgrūšanas reakciju. Javas masu ieteicams uzklāt uz sausām, stipri saistītām un no vecajām krāsas kārtām attīrītām virsmām. Pēc izstrādes, nožūšanas, noslīpēšanas un izlīdzināšanas ieteicams virsmu noslaucīt sausu un, pirms krāsas uzklāšanas, noņemt visus putekļus. Nolīdzināto „MASTER MAS” virsmu ieteicams nogruntēt ar „Master Super Grunt” dziļi piesūcinošo grunti, lai nostiprinātu virsmu un paildzinātu tās noturību.

 

VESELĪBAS AIZSARDZĪBAS IETEIKUMI UN DROŠĪBA DARBA VIETĀ:

Slīpēšanas laikā izmantojiet putekļu maskas un aizsargbrilles. Netīrumus un piesārņojumu nomazgājiet ar ūdeni.

Izstrādājums ir dabīgs, uz dolomīta pildvielu bāzes, nekaitīgs cilvēka veselībai un apkārtējai videi.

 

PATĒRIŅŠ:

Uz cementa – kaļķa apmetuma – 1kg/1m²

Uz ģipša apmetuma – 1kg/1,5m²

Uz ģipškartona plātnēm – 1kg/2m²

 

UZGLABĀŠANA:

Lietošanas un uzglabāšanas temperatūra no +5°C.

Izvairīties no tiešas saules staru ietekmes uz ilgu laiku. Izstrādājums zaudē savas fizikāli ķīmiskās īpašības pēc sasalšanas.

 

DERĪGUMA TERMIŅŠ:

12 mēneši no izgatavošanas datuma,

izgatavošanas datums norādīts uz iepakojuma. 

 

 

 
Iepakojuma Cena PVN Skaits Cena Pārdošanas cena
veids bez PVN 21% paliknī Par 1 kg LVL

LVL

LVL Ar PVN 21%
1,5 кg 0.95 0,20 320 0,63 1,15
5 кg 2.76 0,58 100 0,55 3,34
9 кg 3.93 0,82 60 0,44 4.75
18 кg 6.39 1,34 33 0,36 7.73
25 кg 8.83 1.86 22 0,35 10.69
28 кg 9.78 2,05 24 0,35 11.83
35 кg 11.78 2,91 16 0,34 14.26

 

 


 

 

MASter CONNECT® pildījuma masa reģipša šuvju aizpildīšanai neizmantojot sietu,kā arī fasādes ārdarbiem.

Efektīvi aizpilda plaisas griestos, uz sienām un apmetuma.

MASter CONNECT” ir ūdensizturīga, lietošanai gatava atjaunojoša java ar speciālu šķiedru pildvielu. Javu ir iespējams izmantot sekojošos remonta darbos: sienu un griestu renovēšanai, kā arī smalku plaisu, caurumu un plīsumu špaktelēšanai ēku iekštelpās. Pateicoties sastāvā esošajām, speciālajām šķiedrām, izstrādājumu raksturo ļoti augsta elastība, tas lieliski noder ģipškartona plātņu savienošanai. Nemainīgā elastība palīdz izstrādājumam pielāgoties tā saucamajām virsmas aktīvajām plaisām, neradot papildus saraušanās plaisas (neizmantojot stiprinošās lentas). Par pamatu atjaunojošajai masai var kalpot griesti, iekštelpu sienas kā arī: ģipškartona plātnes, ģipša vai cementa apmetums, visa veida apmetuma virsmas, virsmas no kokšķiedru plātnes, šūnbetoni, betona bloki, bloki, Pro-Monta veida ģipškartona plātnes, H+H veida plātnes u.tml.

 

Pielietojums:

Virsmai ir jābūt tīrai, attīrītai no putekļiem un bez taukainu traipu pēdām. Ieteicams nogruntēt virsmu ar gruntēšanas līdzekli „Master Super Paint”. Masu uzklājiet ar špakteļlāpstiņu, nerūsējoša tērauda vai plastmasas mūrnieka ķelli, piespiežot tā, lai masa rūpīgi aizpildītu plaisas un labi pieliptu malām – vienas kārtas biezumam ir jābūt 10 mm. Aizpildot ģipškartona plātņu savienojuma vietas, masu ar špakteļlapstiņas palīdzību ir jāiespiež visas atveres garumā (ģipškartona plātņu savienojuma vietās).

 

NAV NEPIECIEŠAMĪBAS IZMANTOT STIPRINOŠĀS LENTAS.

 

Masu „MASter CONNECT” ir iespējams izstrādāt arī mitrā veidā, izmantojot smidzinātāju un sūkli. Samitriniet (apsmidziniet) gandrīz nožuvušu vai pilnīgi sausu virsmu, pēc tam ar apļveida kustībām virziet samitrināto sūkli. Sūklis jābīda tik ilgi, kamēr tiek iegūta gluda virsma. Virsmas pirmā apstrāde ir iespējama pēc 30 minūtēm vai 1 stundas, 20-25ºC temperatūrā no uzklāšanas brīža, kā arī pēc vienas vai dažām dienām pēc atkārtotas virsmas samitrināšanas.

Pēc pilnīgas nožūšanas, „MASter CONNECT” masu ir iespējams pārklāt ar visa veida apmetuma kārtu vai dekoratīvajām krāsām, kā arī lietošanai gatavajām, finiša veida masām, piemēram, „MASter Mas”, „MASter Silikon Gold”, lai iegūtu nevainojami gludas virsmas efektu. Nožuvušo „MASter CONNECT” virsmu ir iespējams slīpēt ar rupja grauda smilšpapīru līdz tiek panākts nevainojuma gluduma efekts.

 

Nožūšanas laiks:

Atkarīgs no virsmas veida un uzsūkšanas spējas, klimatiskajiem apstākļiem un izstrādātās kārtas biezuma:

apm., 12 h aptuveni 5 mm biezai kārtai.

 

Izstrādes laiks:

12 mēneši no ražošanas datuma. Sargāt no sasalšanas un pārmērīgas saules gaismas.

Izstrādājums atbilst visām CE standarta prasībām, lai to varētu pārdot Eiropas Savienības teritorijā. IEPAKOJUMA CENA PVN SKAITS CENA PĀRDOŠANAS CENA
VEIDS BEZ PVN LVL 21% PALETĒ PAR 1 KG LVL
LVL AR PVN 21%
1.5 kg 1.12 0,24 320 0,75 1,36
5 kg 3.66 0,76 100 0,73 4.42
20 kg 14.28 3.00 50 0,71 17.28
25 kg 17.85 3.75 40 0,71 21.60


 

 

MASter PREMIUM® gatava,augstas kvalitātes špakteļmasa ideālai sienu līdzināšanai ar spoguļa efektu.

MASTER PREMIUM

LIETOŠANAI GATAVA, AUGSTAS KVALITĀTES ŠPAKTELĒŠANAS JAVA „MITRAI” APSTRĀDEI

 

PIELIETOJUMS:

Lietošanai gatavā špaktelēšanas java „MASTER PREMIUM” ir paredzēta lietošanai dzīvojamo un sabiedrisko ēku iekštelpās. Lieto sienas un griestu virsmas nogludināšanai uz augstas kvalitātes ģipša apmetuma kārtas. Tiek iegūts nevainojams un gluds apstrādāto virsmu efekts, tā saucamais, FINISH. Javu ir ieteicams izmantot pirms krāsošanas vai tapešu līmēšanas uz jaunām, atjaunotām vai renovētām virsmām. Gatavo apmetuma javu „MASTER PREMIUM” ir iespējams uzklāt arī ar mitro metodi, izmantojot izsmidzinātāju un sūkli, kas novērš putekļu rašanos un saīsina apstrādes laiku.

 

IZSTRĀDĀJUMA PRIEKŠROCĪBAS:

Lietošanai gatavā špaktelēšanas java „MASTER PREMIUM” veido elpojošu un tvaika caurlaidīgu apvalku, kas izstrādāts uz smalki sasmalcinātu minerālu bāzes. Masa saglabā savas fizikāli ķīmiskās īpašības un pastas konsistenci 12 mēnešus no ražošanas datuma. Tā ir plastiska un kļūst nevainojami balta pēc nožūšanas, pateicoties kam, uzklāšanai ir nepieciešama tikai viena krāsas kārta. Uzlabotā formula palīdz vieglā veidā uzklāt javas masu uz sienas – „sviesta efekts”. Masas uzklāšana ir ļoti vienkārša (nerūsējoša tērauda špakteļlāpstiņa vai ķelle), un nav nepieciešamas speciālas iemaņas. Javas masu „MASTER PREMIUM” ir iespējams uzklāt arī ar mitro metodi, izmantojot izsmidzinātāju un sūkli. Ar „Master Premium” apstrādāto virsmu drīkst nodot tālākai apstrādei pēc 30 minūtēm no uzklāšanas brīža 20-25 °C temperatūrā, kā arī pēc vienas vai vairākām dienām.

 

IZSTRĀDES VEIDS:

Pastas konsistences špaktelēšanas java ir lietošanai gatava masa, kuru nepieciešams tikai viegli samaisīt. Uz virsmas masu uzklāj ar nerūsējoša tērauda instrumentu palīdzību (špakteļlāpstiņa, ķelle) vai bezgaisa izsmidzināšanas iekārtu ar sprauslu diametru 0,027 līdz 0,039 collas. Viena slāņa kārtai nevajadzētu būt biezākai par 2 mm. Lielākus nelīdzenumus un reljefus drīkst pārklāt ar nākamajām kārtām pēc pirmās kārtas nožūšanas. Špaktelēšanas darbus ieteicams veikt temperatūrā, kas lielāka par +5°C un 70% maksimālā gaisa mitruma. Pēc nožūšanas virsmu drīkst mehāniski apstrādāt, izmantojot sietiņu vai smalkgraudu smilšpapīru, vai arī ar „mitro” metodi, izmantojot smidzinātāju un sūkli. Virsmu drīkst apstrādāt ar dažāda veida dekoratīvajām krāsām.

 

IETEIKUMI:

Kaļķa, ģipša, betona, gāzbetona virsmu un uz augstas uzsūktspējas virsmu, pirms „MASTER PREMIUM” masas uzklāšanas, ieteicams nogruntēt ar gruntēšanas līdzekli, kas paredzēts šādu virsmu apstrādei, lai novērstu absorbciju un „MASTER PREMIUM” šķidro saistvielu atgrūšanas reakciju. Javas masu ieteicams uzklāt uz sausām, stipri saistītām un no vecajām krāsas kārtām attīrītām virsmām. Pēc izstrādes, nožūšanas, noslīpēšanas un izlīdzināšanas ieteicams virsmu noslaucīt sausu un, pirms krāsas uzklāšanas, noņemt visus putekļus. Nolīdzināto „MASTER PREMIUM” virsmu ieteicams nogruntēt ar „Master Super Grunt” dziļi piesūcinošo grunti, lai nostiprinātu virsmu un paildzinātu tās noturību.

 

VESELĪBAS AIZSARDZĪBAS IETEIKUMI UN DROŠĪBA DARBA VIETĀ:

Slīpēšanas laikā izmantojiet putekļu maskas un aizsargbrilles. Netīrumus un piesārņojumu nomazgājiet ar ūdeni. Izstrādājums ir dabīgs, uz dolomīta pildvielu bāzes, nekaitīgs cilvēka veselībai un apkārtējai videi.

 

PATĒRIŅŠ:

Uz cementa – kaļķa apmetuma – 1kg/1m²

Uz ģipša apmetuma – 1kg/1,5m²

Uz ģipškartona plātnēm – 1kg/2m²

 

UZGLABĀŠANA:

Lietošanas un uzglabāšanas temperatūra no +5°C. Izvairīties no tiešas saules staru ietekmes uz ilgu laiku. Izstrādājums zaudē savas fizikāli ķīmiskās īpašības pēc sasalšanas.

 

DERĪGUMA TERMIŅŠ:

12 mēneši no izgatavošanas datuma,

izgatavošanas datums norādīts uz iepakojuma.

Izstrādājums atbilst EN 15824 standartiem.

 
IEPAKOJUMA CENA PVN SKAITS CENA PĀRDOŠANAS CENA
VEIDS BEZ PVN LVL 21% PALETĒ PAR 1 KG LVL
LVL AR PVN 21%
20 кg 11,55 2,43 44 0,46 13,98

 

 

 

MASter – ECO LINE ® nobeiguma špaktele mehāniskai uzklāšanai.

PIELIETOJUMS:

Lietošanai gatavā špaktelēšanas java „MASTER EKO LINE” ir paredzēta lietošanai dzīvojamo un sabiedrisko ēku iekštelpās. Lieto sienas un griestu virsmas nogludināšanai uz augstas kvalitātes ģipša špaktelēšanas kārtas. Tiek iegūts nevainojams un gluds apstrādāto virsmu efekts, tā saucamais, FINISH. Javu ir ieteicams izmantot pirms krāsošanas vai tapešu līmēšanas uz jaunām, atjaunotām vai renovētām virsmām.

 

IZSTRĀDĀJUMA PRIEKŠROCĪBAS:

Lietošanai gatavā špaktelēšana java „MASTER-ECO LINE” veido elpojošu un tvaika caurlaidīgs apvalku, kas izstrādāts uz smalki sasmalcinātu minerālu bāzes. Masa saglabā savas fizikāli ķīmiskās īpašības un pastas konsistenci 12 menešus no ražošanas datuma. Tā ir plastiska un kļūst nevainojami balta pēc nožūšanas, pateicoties kam, uzklāšanai ir nepieciešama tikai viena krāsas kārta.

 

IZSTRĀDES VEIDS:

Pastas konsistences špaktelēšana java ir lietošanai gatava masa, kuru nepieciešams tikai viegli samaisīt. Lielākus nelīdzenumus un reljefus drīkst pārklāt ar nākamajām kārtām pēc pirmās kārtas nožūšanas. Špaktelēšanas darbus ieteicams veikt temperatūrā, kas lielāka par +5°C un 70% maksimālā gaisa mitruma. Viena slāņa kārtai nevajadzētu būt biezākai par 2 mm. Pirmās kārtas nožūšanas un sacietēšanas laiks ir 4 stundas, pilnīgs sacietējums tiek iegūts pēc 12 stundām. Virsmu drīkst slīpēt, izmantojot sietiņu vai smalkgraudu smilšpapīru. Virsmu drīkst apstrādāt ar dažāda veida dekoratīvajām krāsām.

 

Izstrāde ar bezgaisa izsmidzināšanas iekārtu

Izstrādājiet, izmantojot 0,027 līdz 0,039 collu diametra sprauslas. Pastāv iespēja izstrādājumu atšķaidīt ar ūdeni, proporcijā 1% līdz 2 % ūdens uz iepakojumu. Porainās virsmas ieteicams pārklāt ar 2 kārtām. Otro kārtu uzklājiet tikai pēc pilnīgas pirmās kārtas nožūšanas.

 

IETEIKUMI:

Kaļķa, ģipša, betona, gāzbetona virsmu un uz augstas uzsūktspējas virsmu, pirms „MASTER ECO LINE” masas uzklāšanas, ieteicams nogruntēt ar gruntēšanas līdzekli, kas paredzēts šādu virsmu apstrādei, lai novērstu absorbciju un „MASTER ECO LINE” šķidro saistvielu atgrūšanas reakciju. Javas masu ieteicams uzklāt uz sausām, stipri saistītām un no vecajām krāsas kārtām attīrītām virsmām. Pēc izstrādes, nožūšanas, noslīpēšanas un izlīdzināšanas ieteicams virsmu noslaucīt sausu un, pirms krāsas uzklāšanas, noņemt visus putekļus. Nolīdzināto „MASTER ECO LINE” virsmu ieteicams nogruntēt ar „Master Super Grunt” dziļi piesūcinošo grunti, lai nostiprinātu virsmu un paildzinātu tās noturību.

 

VESELĪBAS AIZSARDZĪBAS IETEIKUMI UN DROŠĪBA DARBA VIETĀ:

Slīpēšanas laikā izmantojiet putekļu maskas un aizsargbrilles. Netīrumus un piesārņojumu nomazgājiet ar ūdeni.

Izstrādājums ir dabīgs, uz dolomīta pildvielu bāzes, nekaitīgs cilvēka veselībai un apkārtējai videi.

 

PATĒRIŅŠ:

Uz cementa – kaļķa apmetuma – 1kg/1m²

Uz ģipša apmetuma – 1kg/1,5m²

Uz ģipškartona plātnēm – 1kg/2m²

 

UZGLABĀŠANA:

Lietošanas un uzglabāšanas temperatūra no +5°C.

Izvairīties no tiešas saules staru ietekmes uz ilgu laiku. Izstrādājums zaudē savas fizikāli ķīmiskās īpašības pēc sasalšanas.

 

DERĪGUMA TERMIŅŠ:

12 mēneši no izgatavošanas datuma,

izgatavošanas datums norādīts uz iepakojuma. 

 

 

 
IEPAKOJUMA CENA PVN SKAITS CENA PĀRDOŠANAS CENA
VEIDS BEZ PVN LVL 21% PALETĒ PAR 1 KG LVL
LVL AR PVN 21%
25 кg 7.79 1,63 40 0,31 9.42

 


MASter – ECO LINE ® gatava nobeiguma špakteļmasa uzklāšanai ar rokām.

PIELIETOJUMS:

Lietošanai gatavā špaktelēšanas java „MASTER-ECO LINE” ir paredzēta lietošanai dzīvojamo un sabiedrisko ēku iekštelpās. Lieto sienas un griestu virsmas nogludināšanai uz augstas kvalitātes ģipša špaktelēšanas kārtas. Tiek iegūts nevainojams un gluds apstrādāto virsmu efekts, tā saucamais, FINISH. Javu ir ieteicams izmantot pirms krāsošanas vai tapešu līmēšanas uz jaunām, atjaunotām vai renovētām virsmām.

 

IZSTRĀDĀJUMA PRIEKŠROCĪBAS:

Lietošanai gatavā špaktelēšana java „MASTER ECO LINE” veido elpojošu un tvaika caurlaidīgs apvalku, kas izstrādāts uz smalki sasmalcinātu minerālu bāzes. Masa saglabā savas fizikāli ķīmiskās īpašības un pastas konsistenci 12 menešus no ražošanas datuma. Tā ir plastiska un kļūst nevainojami balta pēc nožūšanas, pateicoties kam, uzklāšanai ir nepieciešama tikai viena krāsas kārta. Masas uzklāšana ir ļoti vienkārša (ar nerūsējoša tērauda špakteļlāpstiņu vai ķelles palīdzību), un nav nepieciešamas speciālas iemaņas.

 

IZSTRĀDES VEIDS:

Pastas konsistences špaktelēšana java ir lietošanai gatava masa.Uz virsmas masu uzklāj ar nerūsējoša tērauda instrumentu palīdzību (špakteļlāpstiņa, ķelle). Lielākus nelīdzenumus un reljefus drīkst pārklāt ar nākamajām kārtām pēc pirmās kārtas nožūšanas. Špaktelēšanas darbus ieteicams veikt temperatūrā, kas lielāka par +5°C un 70% maksimālā gaisa mitruma. Viena slāņa kārtai nevajadzētu būt biezākai par 2 mm. Pirmās kārtas nožūšanas un sacietēšanas laiks ir 4 stundas, pilnīgs sacietējums tiek iegūts pēc 12 stundām. Virsmu drīkst slīpēt, izmantojot sietiņu vai smalkgraudu smilšpapīru. Virsmu drīkst apstrādāt ar dažāda veida dekoratīvajām krāsām.

 

 

IETEIKUMI:

Kaļķa, ģipša, betona, gāzbetona virsmu un uz augstas uzsūktspējas virsmu, pirms „MASTER ECO LINE” masas uzklāšanas, ieteicams nogruntēt ar gruntēšanas līdzekli, kas paredzēts šādu virsmu apstrādei, lai novērstu absorbciju un „MASTER ECO LINE” šķidro saistvielu atgrūšanas reakciju. Javas masu ieteicams uzklāt uz sausām, stipri saistītām un no vecajām krāsas kārtām attīrītām virsmām. Pēc izstrādes, nožūšanas, noslīpēšanas un izlīdzināšanas ieteicams virsmu noslaucīt sausu un, pirms krāsas uzklāšanas, noņemt visus putekļus. Nolīdzināto „MASTER ECO LINE” virsmu ieteicams nogruntēt ar „Master Super Grunt” dziļi piesūcinošo grunti, lai nostiprinātu virsmu un paildzinātu tās noturību.

 

VESELĪBAS AIZSARDZĪBAS IETEIKUMI UN DROŠĪBA DARBA VIETĀ:

Slīpēšanas laikā izmantojiet putekļu maskas un aizsargbrilles. Netīrumus un piesārņojumu nomazgājiet ar ūdeni.

Izstrādājums ir dabīgs, uz dolomīta pildvielu bāzes, nekaitīgs cilvēka veselībai un apkārtējai videi.

 

PATĒRIŅŠ:

Uz cementa – kaļķa apmetuma – 1kg/1m²

Uz ģipša apmetuma – 1kg/1,5m²

Uz ģipškartona plātnēm – 1kg/2m²

 

UZGLABĀŠANA:

Lietošanas un uzglabāšanas temperatūra no +5°C.

Izvairīties no tiešas saules staru ietekmes uz ilgu laiku. Izstrādājums zaudē savas fizikāli ķīmiskās īpašības pēc sasalšanas.

 

DERĪGUMA TERMIŅŠ:

12 mēneši no izgatavošanas datuma,

izgatavošanas datums norādīts uz iepakojuma. 

 

 

 
IEPAKOJUMA CENA PVN SKAITS CENA PĀRDOŠANAS CENA
VEIDS BEZ PVN LVL 21% PALETĒ PAR 1 KG LVL
LVL AR PVN 21%
25 кg 7.40 1,55 48 0,30 8.95


MASter FLEX LINE AKRYL® masa šuvju aizpildīšanai un noblīvēšanai.

Raksturojums.

Dispersijas akrila blīvējošā masa,kura nesatur kaitīgus šķīdinātājus.Elastīgas-plastiskas šuves sacietēšanas ir aizsargātas no ūdens ietekmes un viegli krāsojamas.Masai raksturīga ļoti augsta agdēzija pret mitru koksni,krasotu pamatni,ka arī emāliju vai lakām,cinkotām un lakotām metāla loksnēm,nerūsējošo tēraudu,kā arī vairums virsmām,kuras tiek izmantotas celtniecībā,piemēram:betons,ķieģelis,apmetums,keramika,stikls un t.t.Pēc sacietēšanas masa ir noturīga pret atmosfēras ietekmi.Masa tiek lietota ēku ārpusē un iekšpusē.

 

Pielietošana.

Tradicionālai izmantosanai:logu,durvju,durvju furnitūras,ar apmetumu savienoti logu rāmji,palodzes,spraugās kas savieno reģipša loksnes ar citu materiālu,sienām,apmetumam un betonam.

 

Tehniskais raksturojums.

Temperatūras izturība:no -30C līdz +80C

Lietošanas un galabāšanas temperatūra:no +5C līdz +30C

Apstrādes laiks:apmēram 15 min.

Ražīgums:No 310ml sanāk 12 m.p.šuves biezums 5*5 mm

Cietēšanas laiks: 5mm/72h

Krāsot var pēc 24h pie 2mm slāņa.

 

Ieteikumi.

Virsmai ir jābūt tīrai no putekļiem,taukiem,smērēm,rūsas un citām vielām.Uzklāto masu var gludināt ar samitrinātu špakteli.Pēc darba beigšanas instrumentu nomazgā ar ūdeni.

Sacietējošai masai vajag uzklāt apmetumu,krāsu un t.t..Ja vajadzīga biezāka karta,tad masu uzklāj vairākos slāņos.

 Derīguma termiņš 12.mēneši no ražošanas datuma.

 Ražosanas datums norādīts uz iepakojuma.

 

 
IEPAKOJUMA CENA PVN SKAITS
PĀRDOŠANAS CENA
VEIDS BEZ PVN LVL 21% KASTĒ
LVL

AR PVN 21%
300 мl 0,95 0,20 15 GAB
1,15

 

 

MASter ON*line maisījums reģipša šuvju aizpildīšanai

Pielietojums.

Tiek pielietots sistēmā SPECIAL G/K SYSTEM kā maisījums sienu un reģipša šuvju noblīvēšanai,novērš plaisu rašanos reģipša savienojumu vietās.Stiprina virsmu savienojumus,uzlabo materiālu virsmu agdēziju.

 

Rekomendācijas.

Maisījums MASter On*Line B2000 uzklājas ar rokām izmantojot špakteļlāpstiņu.Virsmai jābūt tīrai no putekļiem un ģipša drupatām.Pildīšana tiek veikta izmantojot stiklašķiedru lenti,kura domāta šuvēm.Spakteļmaisījumu MASter ON*Line uzklājot pirmo reizi,viņa jāsadala pie plīšu savienojuma vietām,iespiežot viņu pēc iespējas dziļāk šķirbās un piepildot visu šķirbu,pēc tam nogriezt stiklašķiedras lenti aizpildāmās vietas garumā.Lentu jāuzlīmē reģipša šuvju vietai un pēc tam atkārtoti uzklāt MASter ON*Line špakteļmaisījumu,Pēc tam ar vienmērīgām,nepārtrauktām kustībām izlīdzināt maisījumu pa visām spraugām.Pēc nožūšanas var slīpēt ar smalku smilšpapīru.

 

Tehniskais raksturojums.

MASter ON*Line B2000- tas ir līmes maisījums uz sintētisko sveķu bāzes,speciāliem matiņiem kā arī stabilizātoriem.Atšķiras ar augstu hidroaizsardzību un agdēziju  celtniecības materiāliem,pēc uzklāšanas,produkts ilgi paliek elastīgs.Žūšanas laiks ir 8 stundas +20 grādu temperatūrā,apmetuma uzklāšanu var veikt pēc 24 stundām. 

 

             
Iepakojuma  Cena PVN Skaits Cena  Pārdošanas cena  
veids bez PVN 21% kastē par 1l ar PVN  
  LVL       LVL  
300ml 4.94 1.04 15 gabali 16.47 5.98   

MASter SILIKON GOLD hidroizolējošais špakteļmaisījums.

Pielietojums.

MASter Silikon Gold-tas ir gatavs špakteļmaisījums kam piemīt hidroizolējošas īpašības (kavē mitruma uzsūkšanos virsmās uz kurām viņš ir uzklāts.)Dotās īpašības ļauj viņu pielietot tajās telpās,kuras eksplotācijas laikā tiek viss vairāk apdraudētas ar mitruma iedarbību: virtuves vai vannasistabas griesti,dušas telpās un pirtīs,slēgtos baseinos,pagrabos,kāpņu telpās,garažās,bēniņos un t.t..MASter Silikon Gold izceļas ar vienkāršu uzklāšanas tehniku gan ar rokām,gan mehāniski (brīvi cirkulē pa apmetuma smidzināšanas iekārtām un dod lielisku efektu sienu noklāšanai smidzināšanas laikā.)Viegli uzklājas pateicoties minimālai berzei uzklājot ar špakteli uz sienu vai griestu virsmām.

 

Priekšrocības.

Spēcīga noturība pret kontaktu ar ūdeni (uzklātā masa neļauj ūdenim iesūkties uzklātajās virsmās.)

MASter Silikon Gold ir noturīgas pat tad,ja ižuvušā masa nav pārklāta ar apdares krāsu.MASter Silikon Gold atšķiras no MASter Mas ar cietību un ir izturīgaka priekš slīpēšanas pēc uzklāšanas.MASter Silikon Gold ir viegli uzklāt uz dažādām virsmām,kā arī viegli padodas apstrādei pēc nožūšanas.Produkta agēzijas uzlabošana ļauj meistariem uzlabot darba kvalitāti.

 

Ieteikumi.

MASter Silikon Gold pirms uzklāšanas samaisa iepakojumā.Slāņa biezums vienā uzklāšanas reizē nedrīks būt biezāks par 2mm.Pirms MASter Silikon Gold uzklāšanas,virsmu ir ieteicams apstrādāt ar grunts šķīdumu MASter Grunt mazākai mitruma uzsūkšanai.Lielākās atstarpes un nelīdzenumus klāj ar vairākiem slāņiem (maksimālais 3 slāņi).

 

Patēriņš.

Cementa-javas apmetums – 1kg/1m2

Ģipša apmetums – 1kg/1,5m2

Reģipsis – 1kg/2m2

 

Derīguma termiņš.

12 mēneši no ražošanas datuma.

Izgatavošanas datums norādīts uz iepakojuma.

 

 

 

 

Iepakojuma Cena PVN Skaits Cena Pārdošanas cena
veids bez PVN 21,00% paliknī Par 1 kg LVL

LVL

LVL Ar PVN 21%
18 кg 10,3 2,16
0,57 12,46
25 кg 14,27 3
0,57 17,27

 

 

MASter PUTZ OUTSIDE gatava špakteļmasa izturīga pret atmosfēras ietekmi.

Apraksts tiek tulkots.

KONTAKTI

Теlefons:+371 28801060

Аdrese:

Kandavas 41a,Rīga,Latvija

e-mail :

mastermas.lv@gmail.com

www.mastermaslv.jimdo.com

www.mastermas.pl